Tretí súper tímu Koniferum: AFK Bratislava

Víťaz Šariš ligy Koniferum sa kvalifikoval na Winter Cup do Korne, kde za účasti najlepších 30 tímov malého futbalu zabojuje o prestížnu Ligu MajstrovAFK Bratislava

Mužstvá z celého Slovenska, ktoré uspeli v regionálnych kolách zimných halových turnajov, alebo vyhrali svoju súťaž, mieria na severozápad Slovenska. Deviateho februára sa koná finále zimného turnaja SZMF Winter Cup 2019 v Korni pod hlavičkou Slovenského zväzu malého futbalu


Víťaz Šariš ligy tím Koniferum sa ocitol v pekelnej skupine F, na čele s FC BPN.


Ako tretí tím vám predstavíme AFK Bratislava.


Chlapci z AFK pôsobia v bratislavskej TOP lige. V najväčšej lige v malom futbale pôsobia už nejaký ten rok a sú v nej viac než úspešný. Do Korne sa kvalifikovali "vďaka" druhému miestu v ostatnej sezóne. V boji o finále porazili AFT Wolves no vo finále ligy 10.sezóny TOP ligy nestačili na veľký BPN. FC BPN ich zdolal po penaltách 3:2. K najlepším strelcom v tíme radíme hlavne Alana Kováča, ktorý tiež pôsobí v Senici. V striebornej sezóne pre AFK nasúkal súperom v 11 zápasoch až 43 gólov!


Rozhovor poskytol pre topliga.sk manažér tímu :

Do Korne ideme s ambíciami čo najlepšie  odreprezentovať TOP ligu a mesto Bratislava. Verím, že v konfrontácii so silnými súpermi z ostatných miest budeme úspešní. Tímy z našej skupiny s výnimkou Beponu, tradičného rivala z TOP ligy, nepoznám. Ale ak sa predstavia na Winter Cupe, iste majú svoju kvalitu,“ povedal na margo súperov AFK v skupine F. Náš káder prešiel v zime obmenou. V novej sezóne sa v drese AFK nepredstaví kvarteto hráčov Kováč, Fratrič, Kŕč a Valašik. Ide o veľmi kvalitných hráčov, takže ich náhrada bude veľmi ťažká. Všetkým prajem veľa šťastia v ich pôsobení v iných tímoch a ďakujem za ich prínos a nasadenie pre AFK Bratislava.


S tímom AFK Bratislava odohrajú chalani okolo Lukáša Hovanca 3.zápas základnej časti. Ten je naplánovaný na 14:39. Zápasy sa odohrajú 9.2.2018 v krytej hale v obci Korňa.


Všetko o tíme Koniferum tu.17 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše