Tím Koniferum úspešne reprezentoval našu ligu aj na celoslovenskom turnaji SZMF Winter Cup

Celoslovenský finálový turnaj SZMF Winter Cup sa uskutočnil v Korni 25.1.2020. Chlapci z Koniferum si počas turnaja viedli viac než dobre.


 

Počas mesiacov december až január sa po celom Slovensku konalo mnoho zimných turnajov. Tie najlepšie tímy sa popasovali o celkové prvenstvo práve v Korni. Minuloroční majstri našej ligy si opäť zaslúžene získali tento titul a putovali do Korni, kde si po roku opäť zmerali svoje sily s najlepšou dvadsiatkou tímov.

V prvom zápase sa sa stretli s bratislavským tímom AC Globus, ktorý zastupuje BLMF ligu. Chlapci viedli vyrovnaný zápas v celkovom skóre 3:3.

Nasledujúci zápas mal Koniferum viac pod kontrolou. Nastúpili proti tímu Euroteam Zvolen, ktorému nedovolili vsietiť ani jediný gól. Koniferum bol v tomto zápase víťazom s celkovým skóre 2:0.

Tretí zápas v poradí sa niesol v znamení derby. Zápas proti prešovskému tímu WILLPANSTARS sa niesol v prospech Koniferum, ktorý a v konečnom dôsledku získal tri body za výhru 3:1.

V poslednom zápase skupiny sa opäť stretli s východniarmi. Naši chlapci hrali s tímom z Košíc vyrovnaný zápas. Tím ASGuard security Košice bol jedným z najväčších favoritov na titul v tomto turnaji. Naši predvádzali skvelú hru a prešpikovaný tím futsalistami s nami remizoval 2:2.

Po základnej časti skončil Koniferum na druhej pozícií a v osemfinále ich čakal tím z Bratislavy. Engerau Boys Bratislava skončil v D skupine na treťom mieste. Zápas bol viac než vyrovnaný. Po remíze 1:1 o postupe do štvrťfinále rozhodli až penalty. Tie lepšie zvládli bratislavčania a na penalty to nakoniec skončilo 8:7. Z postupu do štvrťfinále sa napokon tešil tím Engerau Boys.

Foto po neúspešnom osemfinále ↓↓↓↓

Radosť Engerau po penaltách. zdroj:malyfutbal.sk

Napokon sa celkovým víťazom turnaja stal tím Atletico Trnava F.C. Koniferum sa z najlepších dvadsiatich tímov umiestnil na peknom deviatom mieste.

Obsadenie tímu: Lukáš Hovanec, Patrik Štok, Michal Hriceňak, Jakub Krajňák, Martin Dinis, Lukáš Andraščík, Pavol Kocurko, Kamil Seman


Hráč Lukáš Hovanec sa po odohraných piatich zápasoch stal štvrtým najlepším strelcom turnaja. Na konte mal šesť presných zásahov.

Koniferum

Ďakujeme chlapcom sa skvelú reprezentáciu!

151 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše