Pochmúrne druhé kolo s jedným prekvapivým výsledkom

Šariš liga mala na programe druhé kolo. Koniferum si opäť z chuti zastrieľali

Sobotu 7.12. mala liga na programe svoje druhé kolo. Všetky zápasy sa začínali minútou ticha na spomienky prešovskej tragédie.

Maxi TEAM vs A-TEAM

Prvý zápas dňa bol medzi mašaftmi Maxi TEAM a A-TEAM. Zápas, v ktorom bol papierový favorit minuloročný vicemajster sa skončil prekvapením. Počas celého zápasu bolo cítiť, že oba tímy si idú po 3 body a ani jeden z tímov si nič nedarovali. Duel bol mimoriadne vyrovnaný, avšak skóre minuloročný vicemajster A-TEAM stále iba doťahoval. Napokon si Maxi TEAM pripísal prvé tri body. Konečný hvizd rozhodcu spôsobil veľkú radosť na ich strane a na druhej strane veľké sklamanie. Zápas sa skončil 5:4 z pohľadu Maxi TEAM-u. Góly: Maxi TEAM- Matúš Lazorík(2), Jakub Sontág(2), Radovan Dobrovič. A-TEAM- Dávid Hovančik(2), Jozef Zvolenský, Patrik Varga Video zostrih zápasu tu.

Mlátičky vs Eli Academy

Druhý zápas obstarali Mlátičky a prešovský Eli Academy s čiernymi páskami na rukách. Mladíci z Prešova nastúpili posilnení o futsalového reprezentanta Jakuba Filipa. Zápas bol od úvodných minút viac menej vyrovnaný a Mlátičky svojho súpera neraz vystrašili veľkými šancami. Tie však nedokázali využiť a pykali. Na konci prvého polčasu na nefungujúcej tabuli svietilo skóre 4:1 pre Eli. Počas druhého polčasu Mlátičky len ťažko držali krok s Eli Academy a inkasovali ešte päťku. Prešovčania si napokon zobrali z Lipian tri body za výhru 9:4. Góly: Eli Academy- Jakub Filip(3),Radoslav Elizeuš(2),Kristián Gmitter2), Ján Kračinovský, Adam Elizeuš. Mlátičky- Ján Fecko, Leo Lipták, Erik Lipták, Milan Čerkala. Zostrih zápasu tu.

FK KRLK vs Koniferum

Tretí zápas mal jasného favorita. Minuloročný majster Koniferum si zmeral sily s FK KRLK. KRLK s päticou na striedanie vystrkovali rožky asi prvú polovicu polčasu. No za stavu 4:0 pre Koniferum upustil z ofenzívneho štýlu. Koniferum ako skúsený tím, aj keď iba s jedným hráčom na striedanie nič nenechávali na náhodu a do druhého polčasu išli s náskokom piatich gólov 6:1 v ich prospech. V 30 minúte zápasu bolo hrozivých 12:1 a hrozilo, že FK KRLK skončí s mega debaklom. Aj keď chalani z Krásnej Lúky bojovali, na hráčov prevažne z Kamenice nemali. Hlavne po kondičnej stránke. Zápas sa nakoniec skončil 16:4. Výsledok však nezodpovedá kvalite tímu FK KRLK. V tomto zápase si jednoducho nepriklonili na svoju stranu šťastenu. Góly: FK KRLK-Jozef Dzurus(2), Matuúš Antol, Adam Dzačovsky. Koniferum- Lukáš Hovanec(7), Kamil Seman(5), Martin Dinis(3), Tomáš Huňady. Zostrih zápasu tu.