Máme za sebou vyrovnané zápasy 4.kola

Šariš liga začiatkom roka vkročila do svojej druhej polovice 1.ročníka

5.1. sme mali na programe 4.kolo. U vopred ale bolo jasné, že to bude neúplné kolo. Žiadosť A-TEAMu o preloženie zápasu s Eli Academy bol deň vopred známy a schválený.

Na programe boli teda dva zápasy. Ten prvý zaobstarali Koniferum a Maxi TEAM.

Do zápasu šiel ako väčší favorit minuloročný majster Koniferum. Avšak na palubovke to bolo inak. Prvý gól padol už v prvej minúte. Vsietil ho hráč tímu Maxi TEAM Matúš Lazorík. Matúš je najlepším strelcom svojho tímu a zároveň druhý najlepší strelec ligy. V priebehu dvoch minút tím okolo Lukáša Hovanca skóre otočil. Zaslúžil sa o to Lukáš Andraščík. Vyrovnávajúci gól stál naozaj za to. Pozrieť si ho môžete tu. Viac gólových šancí si počas prvého polčasu vypracovali chlapci okolo Rada Holovača. Ale futbal sa hra na góly. Koniferum ich vsietil viac a prvý polčas vyhrali 4:2. Aj v druhom polčase mali viac šancí hráči z tímu Maxi TEAM. Hrali prevažne na protiútoky a to sa im aj vyplatilo. Aj keď na začiatku druhého polčasu inkasovali na 5:2 v ich neprospech, zápas nevzdali. Koniferum sa uspokojili, Maxi TEAM vycítili šancu a chopili sa jej. Sedem minút pred koncom vsietili dva góly za dve minúty a vyrovnali na konečných 5:5. Góly: Konferum: Lukáš Hovanec(3), Lukáš Andraščík(2). Maxi TEAM: Matúš Lazorík(2), Michal Lazorík, Marek Hajdúch, Konečný. Zostrih zápasu nájdete tu.

Koniferum vs Maxi TEAM

Druhý zápas obstarali doteraz nula bodové tímy. Mlátičky a FK KRLK. Od začiatku zápasu bolo cítiť hlad po bodoch a bolo sa na čo pozerať. Hra sa prelievala zo strany na stranu a nechýbali ani góly. Hra malá miestami šialené tempo a ako sme predpokladali, čakali nás gólové hody. Podobne šialený bol aj záver prvého polčasu, kedy Mlátičky vsietili za tri posledné minúty tri góly a strhli vedenie na svoju stranu. FK KRLK však nič nenechal na náhodu a do druhého polčasu išli s jasným cieľom pobiť sa o prvé body. Aj im sa podarilo streliť dva rýchle góly a vyrovnať tak na 5:5. V priebehu druhého polčasu však mierne mali na vrch b chlapci okolo Petra Petreka a prakticky až do konca zápasu stále viedli o gól. Špilmacher mužstva FK KRLK Jozef Dzurus hnal svojich dopredu na plne hlasivky počas celého druhého polčasu ale napokon to nestačilo. Mlátičky získali tri body za výhru 8:7. Góly: FK KRLK: Damián Grančai(4), Ján Novysedlák, Adam Dzačovský, Jozef Dzurus. Mlátičky: Samuel Gladiš(2), Martin Varholík(2), Leo Lipták(2), Adam Stracenský, Milan Čerkala. Zostrih zápasu nájdete tu.