Známy je prvý finalista

Aktualizováno: 29. 1. 2020

Máme za sebou zaujímavé aj keď neúplné semifinálové kolo.

 

Cez víkend sa v mestskej hale Lipany odohralo semifinálové kolo, ktoré nám prinieslo meno prvého finalistu. V tomto kole chýbal tím Koniferum. Dohrávka sa uskutoční dňa 1.2. 2020.


Eli Academy & A - team


Prvým finalistom sa tak stál tím Eli Academy. Ten si zmeral svoje sily v zápase proti minuloročnému vicemajstrovi. A-team im však miesto vo finále len tak ľahko nedaroval. Aj keď v úvode zápasu laxný prístup A-teamu dopomohol k dvom rýchlym gólom v prospech Prešovčanov. Tí však súpera po gólovom zásahu podcenili a A-team v priebehu troch minút vyrovnal. Následne hra vyzerala ako na hojdačke. Skóre sa menilo zo strany na stranu. Desať minút do konca zápasu chlapci z Eli Academy prevzali hru pod kontrolu a do konca zápasu vsietili ešte 8 gólov. Výsledný stav 13:5 v prospech Eli Academy.


Góly

Eli Academy: Jakub Filip (1), Adam Elizeuš (1), Jozef Homoľa (2), Kristián Gmitter (2), Matej Škrepták (2), Ján Kračinovský (2) Radoslav Elizeuš (3).

A- team: Dušan Hurajt (1), Miloš Ištván (1), Patrik Varga (3)

Zostrih zápasu tu.FK KRLK & Mlátičky

Tešiť sme sa tiež mohli zo zápasu o umiestnenie. Postavili sa proti sebe tímy Mlátičky a FK KRLK. Chlapci z Krásnej Lúky prišli opäť v miernom počte, čo sa ukázalo aj na ich výkone. Počas celého zápasu nestriedali, a tak len inkasovali gól za gólom bez zásadných akcií. Mlátičky si to na ihrisku užili a podarilo sa im streliť dokopy 19 gólov. V 33. minúte sa ale aj Krásnolúčanom podarilo zmierniť stav na 19:1, čo bol výsledný stav západu. Výhru si tak odniesol tím Mlátičky.

Góly

FK KRLK: Marián Rakaš (1)

Mlátičky: Peter Petrek (1), Martin Smetanka (2), Andrej Petruš (3), Samuel Gladiš (4), Lukáš Frohlich (4), Peter Gladiš (5).

Zostrih zápasu tu.114 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše