Gólové hody na konci základnej časti

Šariš liga mala 18.1. na programe až štyri stretnutia

Maxi TEAM a Mlátičky

Úvodný duel zaobstarali tímy Maxi TEAM a Mlátičky. Favoritom zápasu bol Maxi TEAM, ktorý si už v predstihu zabezpečil postup do semifinále. Aj napriek tomu to nemalo vplyv na priebeh zápasu. Mlátičky už od úvodných minút dali súperovi vedieť, že zo zápasu si chcú brať tri body práve oni. Hra, rovnako ako aj góly, sa prelievala zo strany na stranu. Prvý polčas sa skončil 5:3 v prospech Maxi TEAM-u. Druhý polčas bol viac menej identický s tým prvým. Čo strela to gól. Dve minúty pred koncom Mlátičky vsietili vyrovnávajúcimi gól na 9:9. Góly: Maxi TEAM- Matúš Lazorík(5), Ľubomír Kendereš(2), Radovan Dobrovič(2) . Mlátičky- Erik Lipták(4), Adam Stracenský(3), Andrej Petruš, Leo Lipták. Zostrih zápasu tu.

FK KRLK vs Eli Academy

Druhý zápas dňa bol medzi FK KRLK a Eli Academy. Už od začiatku zápasu bolo jasné, kto bude ťahať za kratší koniec. Hernú prevahu počas celého zápasu mal favorit na majstra ligy, tím z Prešova. Krásnolúčania prišli v maximálne oklieštenej zostave. Eli Academy odohrávali prvý polčas v tréningovom tempe, a aj preto sa prvá časť zápasu skončila tesne 5:3 v prospech Eli. Do druhého polčasu manažér Prešovčanov, Rado Elizeuš, svojim chlapcom prehovoril do duše. Tí si jeho slová vzali k srdcu. Svoje tempo vygradovali a napokon sa tešili z výhry 12:5. Góly: FK KRLK- Joachim Šulík(2), Jozef Dzurus(2), Matúš Antol. Eli Academy- Jozef Homoľa(3), Tomáš Rešetár(2), Patrik Švarták(2), Kristián Gmitter(2), Ján Kračinovský, Adam Elizeuš, Radovan Elizeuš Zostrih zápasu tu.

Eli Academy vs A-TEAM

Tretí zápas bol v znamení dohrávky 4.kola. Už pred zápasom bolo jasné, že to bude viac než zaujímavý zápas. Minuloročný vicemajster A-TEAM vyzval Eli Academy, ktorý je v tejto sezóne pasovaný za jedného z favoritov na titul. Zápas bol mimoriadne vyrovnaný. Nasvedčuje tomu polčasové skóre 1:1. Druhý polčas lepšie začali chlapci okolo Rada Elizeuša, keď v 21.minúte strhli vedenie na svoju stranu. Následujúce minúty sa defenzívny hráči trápili. Naopak ofenzíva na čele s brankármi zahviezdila. Ďalší gól padol až v 33.minúte. Bol to vyrovnávajúci gól A-TEAM-u a zároveň gól, ktorý naštartoval defenzívy oboch tímov. Krátko na to šli do vedenia chlapci okolo Ľuba Tomčufčíka. Ich vedenie však netrvalo dlho, keď Eli Academy po vydarenej akcii vyrovnali na 3:3. Následne po zlej prihrávke zo strany A-TEAM-u, Eli Academy strelili gól na 4:3. Tento gól bol posledný a napokon aj rozhodujúci. Góly: Eli Academy-Kristián Gmitter(2), Jakub Homoľa, Tomáš Rešetár . A-TEAM - Patrik Varga(2), Dušan Hurajt. Zostrih zápasu tu.

A-TEAM vs Koniferum

V poslednom zápase dňa, zároveň aj základnej časti, narazili na seba tímy Koniferum a A-TEAM. Zápas bol reprízou minuloročného finále. V prvom polčase mali mierne navrch hráči z A-TEAM-u. Vďaka vyššej efektivite v útoku práve oni vyhrali prvú časť zápasu 5:3. Druhý polčas hry prevzali do svojich rúk chlapci z Koniferum. Po silnej päť päťminútovke otočili skóre, keď dokázali streliť až štyri góly. Do konca zápasu mali stále navrch a A-TEAM už nedokázal zápas otočiť. Tento zápas sa napokon skončil 9:7 v prospech Koniferum, ďalšieho veľkého adepta na titul. Góly: Koniferum- Lukáš Hovanec(4), Martin Dinis(3), Jakub Krajňák, Kamil Seman . A-TEAM - Dávid Hovančik(5), Matúš Čižmár, Patrik Varga . Zostri zápasu tu.