Šláger s nervóznym koncom a parametrami playoff zápasu

Šariš liga mala tesne pred Vianocami posledné tohtoročné kolo

FK KRLK vs Maxi TEAM

Úvodný zápas 3.kola základnej časti obstarali tímy FK KRLK a Maxi TEAM. Zápas sa niesol v réžii favorizovaného manšaftu Maxi TEAM. Chalani aj tento krát nastúpili s hráčom v bráne ale ani to ich nestalo body. Tím okolo Rada Holovača mal vysokú efektivitu a v 15.minúte viedol už 6:1. Prvý polčas napokon skončil výsledkom 7:3 v prospech Maxi TEAM-u. Gólové hody pokračovali aj v druhom polčase. V 30.minúte zápasu favorit viedol už 11:4 a pre krásnolúčanov sa črtal ďalší debakel. Našťastie pre nich Maxi TEAM poľavil a chlapci okolo špilmachra Jozefa Dzurusa znížili päť minút pred koncom na 11:8. Toto skóre sa nakoniec už nemenilo a tím z Krásnej Lúky s určitosťou tento rok v playoff neuvidíme. Góly: FK KRLK: Marán Rakaš 2x, Jozef Dzurus 2x, Pavol Maruša, Adam Dzačovsky, Maroš Križalkovič, Damián Grančai. Maxi TEAM: Matúš Lazorík 4x, Jakub Sontág 4x, Matej Olšavský, Radovan Dobrovič, Richard Holovač. Zostrih zápasu tu.

Eli Academy vs Koniferum

Druhý zápas tretieho kola bol na programe očakávaný šláger medzi Eli Academy a Koniferum. Od úvodných minút mal zápas vysoké tempo a ani jeden z tímov nič nenechával na náhodu. Hra sa prelievala zo strany na stranu a výsledkom boli dva góly. V prvej minúte šli do vedenia chlapci okolo Lukáša Hovanca, no o dve minúty nato Prešovčania vyrovnali. Hra bola poznačená veľkým množstvom osobných súbojov. Ani jeden z tímov nechcel stratiť body a nasvedčovalo tomu aj polčasové skóre 3:2 pre tím z Prešova. Druhý polčas Koniferum búšil do svojho súpera, ale skvelý brankár Eli Academy ich často privádzal do zúfalstva. To sa neskor podpísalo aj na skóre, keď "Elizeušovci" po ukážkových akciách nadobudli skóre 5:2. Následne súboj nabral na sile. Videli sme množstvo vypätých súbojoch. Osem minút dokonca rozhodli tieto faktory. Dobré zákroky Michala Hriceňáka, kontaktnému gólu Lukaša Hovanca a chybe brankára Ely Academy. Zápas sa napokon skončil nerozhodne 5:5. Góly: Eli Academy: Jozef Homoľa 3x,Kristián Gmitter, Adam Elizeuš. Koniferum: Lukáš Hovanec 2x, Kamil Seman 2x, Martin Dinis. Zostrih zápasu tu.

Mlátičky vs A-TEAM

Záverečný duel 3.kola a roku 2019 bol medzi A-TEAM a Mlátičky. Mlátičky nastúpili v bráne so svojím manažerom Petrom Petrekom. Duel s jasným favoritom napokon skončil s veľkou prestrelkou. Od úvodných minút to bol hotový divoký západ. Góly sa sypali a timy sa striedali vo vedení na pravidelnej báze. A to doslovne. Prvý polčas sa skončil 5:5. Aj v druhom to bol ofenzívny koncert oboch tímov. Do druhej polovice zápasu sa však lepšie skoncentroval tím okolo Ľubomíra Tomčufčíka. A-TEAM počas druhého polčasu stále viedol a napokon zápas dotiahol do víťazného konca. Dôležité tri body si minuloročný vicemajster pripísal po výhre 11:9. Góly: A-TEAM: Patrik Varga 5x, Tomáš Martonák 3x, Lubomír Tomčufčík, Dušan Hurajt, Dávid Hovančik Mlátičky: Leo Lipták 2x, Erik Lipták 2x, Samuel Gladiš 2x, Lukáš Frohlich 2x, Milan Cerkala. Zostrih zápasu tu.