Šariš liga otvára brány v lete 2020

Šariš liga otvára brány aj v lete. Liga bude jedna z mála akcii, kde sa môžete kultúrne a športovo vyžiť


 

Korona vírus zasiahol každého z nás. Šport nie je výnimkou.


REGISTRÁCIA a viac informácii na sarisliga.mf@gmail.com


Podľa všetkého máme to najhoršie za sebou a 4.fázu uvoľňovania pred sebou. S ňou spojené aj otváranie športovisk. Ak pôjde všetko podľa plánu, tak v druhej polovici mája nabehneme do normálneho režimu. Štart ligy je naplánovaný na 6.6.2020
Väčšie kultúrne a športové akcie budu však ešte dlhší čas nedostupné. Počas leta bude malý futbal jeden z mála dostupných letných akcií, ktoré vám ponúknu športovo-kultúrne vyžitie.


Šariš liga vám ponúkne v letných mesiacoch šancu stretnúť sa s priateľmi, súťažne si zmerať sily vo futbale a následne si vychutnať orosenú dvanástku:)
Liga sa otvorí minimálne pri 6 prihlásených tímoch. Maximálny počet je 10. Zápasy sa odohrajú v krytej hale na umelej tráve v areály ŠK ODEVA Lipany. Hracie dni budú sobota, nedeľa. V čase od 16:00-21:00.


Zápasy budú zaznamenávané a tie najdôležitejšie udalosti zo zápasu nájdete hneď na webe. Najlepší budú opäť bohato odmenení, a víťaz okrem iného získa aj vstupenku na MSR v malom futbale. Po každom kole bude hlasovanie o najkrajší gól a strelec toho najkrajšieho získa zaujímavú cenu.


Hrací deň a čas sa môže zmeniť. Závisieť to bude od obsadenosti haly a tiež od finálneho stanoviska vlády k aktuálnej situácii ohľadom korona vírusu.


Viac informácii k registrácii nájdete tu.


Ďalšie dôležité informácie už čoskoro.46 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše